Kvalita a výkon za správnu cenu

KAPYCAR S.R.O je flexibilná medzinárodná prepravná spoločnosť, ktorá zabezpečuje transport do celej Eú. Sme pripravení vyhovieť všetkým vašim žiadostiam a čeliť všetkým výzvam, ktoré nám tieto žiadosti prinesú. Akékoľvek sťažené podmienky ako napr. počasie nám nerobia žiaden problém!

Prepravu zabezpečujeme takmer do celej Eú a pravidelne ju monitorujeme, aby sme Vám vedeli zabezpečiť rýchlosť, kvalitu a maximálny komfort. Nesledujeme len podmienky počasia, ale taktiež máme prehľad o aktuálnych dianiach na cestách.

Naša firma Vám ponúka maximálnu flexibilitu, kvalitné služby a rýchle dodanie za čo najmenej peňazí. Robíme všetko pre Vašu spokojnosť.

EXPRESNÉ TRANSPORTY

Špecializujeme sa na rýchle expresné transporty hlavne pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 h.

  • Klientovi dáme možnosť VŽDY.
  • Naše ceny sú all inclusive (konečné, žiadne ďalšie doplatky).
  • Na dopyt klienta reagujeme do niekoľkých minút, pretože pri tomto type dopravy rozhodujú sekundy.
  • Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí od 2 až 8 hodín.
  • Tieto vozidlá sú vybavené spravidla dvoma šoférmi (riadne vyškolenými podľa druhu tovaru) s mobilným telefónom.

Pri tomto druhu prepráv je výnimočne dôležitá celková logistika prepravy. Klient má väčšinou tovar veľmi súrny a čas dodania tovaru je kritický, pretože by mohlo dôjsť k pozastaveniu výroby a k obrovským nákladom klienta na prestoje, teda našou logistikou distribúcie tovaru zabezpečujeme bezproblémový chod jeho firmy alebo firmy jeho klienta.

Efektívne riešenie

Vďaka našim skúsenostiam Vám dokážeme poskytnúť a zabezpečiť tie najlepšie služby. Z našich doterajších poskytnutých služieb si berieme len to najužitočnejšie. Pre spokojnosť našich zákazníkov robíme maximum.

Bohaté skúsenosti

Každé nové riešenie je ďalšou skúsenosťou do budúcnosti. Práve to nám pridáva na našej spoľahlivosti a lojálnosti. Aj vďaka tomu je náš tím oddaný a pripravený pomôcť a vyhovieť akejkoľvek žiadosti našich zákazníkov.

Bezpečnosť

Naše bohaté skúsenosti prinášajú tie najlepšie výhody pre našich zákazníkov.

Rýchle dodanie

Poskytujeme pre Vás najlepšie služby či už v rámci krajiny alebo medzinárodne.

24/7 servis

Náš tím je pripravený pomôcť Vám a odpovedať na akúkoľvek Vašu otázku.